Облікова картка
Номер облікової картки: 
958
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№140-р від 15.05.2014

Про недопущення фактів незаконної агітації та політичної реклами на території міста Новомосковська

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян при проведенні у м. Новомосковську позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року, на виконання розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 29.04.2014 року № Р-248/0/3-14, керуючись ст. 64 Закону України «Про вибори Президента України» та ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:

  1. Зобов’язати керівників структурних підрозділів виконкому та рекомендувати керівникам територіальних органів центральних органів виконавчої влади:
    1. не допускати фактів використання приміщень органів державної влади та місцевого самоврядування для проведення заходів передвиборної агітації та політичної реклами;
    2. вжити заходів щодо заборони розміщення та розповсюдження будь-яких агітаційних матеріалів, партійної символіки та політичної реклами в приміщеннях органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної та комунальної форми власності.
  2. Звернути увагу, що особи, винні у порушенні законодавства про вибори Президента України, про державну службу, про службу в органах місцевого самоврядування, притягуються до кримінальної, адміністративної або іншої відповідальності в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Координацію роботи по виконанню даного розпорядження покласти на відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби (Хорішко І.В.), контроль – на секретаря міської ради (Мазур Б.В.).

 

Міський голова С. А. Мороз

Підготував: Начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби І. В. Хорішко

Узгоджено: Секретар міської ради Б. В. Мазур

В.о. начальника юридичного управління О. В. Мартинюк