Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 638
Джерело інформації: 
Керуючий справами міськвиконкому
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ

РІШЕННЯ

LVI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№1334 від 20.07.2015

Про надання згоди на відчуження нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська

Розглянувши звернення відділу примусового виконання рішень УДВС ГТУЮ в Дніпропетровській області від 16.07.2015 року про надання згоди Новомосковської міської ради щодо відчуження комунального нерухомого майна, на яке накладено арешт за адресою: вул. Велика Ковалівка, 1-А, м. Новомосковськ, Дніпропетровської області, керуючись ч. 8 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на відчуження комунального нерухомого майна, на яке накладено арешт за адресою: вул. Велика Ковалівка, 1-А, м. Новомосковськ, Дніпропетровської області, за умови суми не нижче суми боргу по виконавчому провадженню №3005910.
  2. Координацію з виконання рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно - господарського комплексу міста.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної депутатської комісії з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

 

Міський голова С.А.Мороз