Облікова картка
Номер облікової картки: 
416
Джерело інформації: 
Управління культури та туризму
Галузь: 
культура
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ

РІШЕННЯ

ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№784 від 05.03.2013

Про надання в оренду приміщення Новомосковського міського будинку культури

Розглянувши звернення президента громадської організації «МотоФанКлуб» Новомосковські байкери» Очеретяного О.Г., керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. №2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, п.31 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Дозволити управлінню культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради надати в оренду громадській організації «МотоФанКлуб» Новомосковські байкери» приміщення Новомосковського міського будинку культури площею 63 м2 за адресою: 51200, Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул..Сучкова,116, терміном на три роки, з 01 березня 2013 року до 01 березня 2016 року.
  2. Дозволити громадській організації «МотоФанКлуб» Новомосковські байкери» провести благоустрій орендованого приміщення та території прилеглої до Новомосковського міського будинку культури за власний рахунок.
  3. Координацію даного рішення покласти на начальника управління культури та туризму Шаликіна В.П.
  4. Контроль за виконанням даного рішення на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлового – комунального господарства.

 

Міський голова С.А.Мороз