Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 696
Джерело інформації: 
Управління з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери
Галузь: 
Соціальна сфера
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ

РІШЕННЯ

LVII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№1349 від 28.08.2015

Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих в АТО за рахунок коштів місцевого бюджету

З метою підтримки рівня життя сімей загиблих учасників АТО, які мешкають в місті Новомосковську, надання додаткових гарантій соціальної підтримки сімей, члени яких були мобілізовані до Збройних Сил України або добровільно вступили до Національної гвардії України та загинули під час захисту цілісності України, беручи участь в АТО, в зв’язку з річницею трагічних подій, які сталися в Донецькій області в районі міст Красний Лиман, Іловайськ та ін., керуючись Конституцією України, ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи вимоги рішення Новомосковської міської ради від 26.06.2013 року №840 «Про затвердження положень щодо надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам міста», а також клопотання управління праці та соціального захисту населення м. Новомосковська, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Дозволити виконавчому комітету Новомосковської міської ради надати матеріальну допомогу сім’ям загиблих в АТО, члени яких були мобілізовані до Збройних Сил України або добровільно вступили до Національної гвардії України та загинули під час захисту цілісності України, беручи участь в АТО (Додаток 1).
  2. Згідно ст.4 п.4.3.1. та п.4.3.5. Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» від 27.11.2003 р. № 1344 – IV вищезазначені громадяни звільнені від сплати прибуткового податку з вказаних сум.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А.Мороз