Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 764
Джерело інформації: 
Управління праці та соціального захисту населення
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№507 від 23.09.2015

Про надання матеріальної допомоги громадянам міста, які повернулись із зони проведення АТО на лікування за рахунок коштів місцевого бюджету

Розглянувши заяви сімей, члени яких мобілізовані до Збройних сил України або виявили добровільне бажання вступити до Національної гвардії України та беруть участь у АТО, а також які повернулись із зони проведення АТО на лікування, а також які загинули в АТО, враховуючи пропозиції комісії з питань соціального захисту населення, керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати матеріальну допомогу сім’ям, члени яких мобілізовані до Збройних сил України або виявили добровільне бажання вступити до Національної гвардії України та беруть участь у АТО, повернулись із зони проведення АТО на лікування, а також які загинули в АТО за рахунок коштів місцевого бюджету (Додаток 1).
  2. Фінансовому управлінню профінансувати надання матеріальної допомоги в сумі 20600,00 грн. (Двадцять тисяч шістсот грн. 00 коп. ).
  3. Згідно ст.4 п.4.3.1. та п.4.3.5. Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» від 27.11.2003 р. № 1344 – IV вищезазначені громадяни звільнені від сплати податку на доходи з вказаних сум.
  4. УДКСУ у м. Новомосковську Дніпропетровської області /Іванова О.І./ встановити контроль за цільовим направленням коштів згідно з поданими документами, що є підставою для здійснення операцій.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготувала: Голова комісії, Заступник міського голови І.С.Калюжна

Узгоджено: Керуючий справами І.М.Марченко

Заступник міського голови – начальник фінансового управління Т.Д.Дакова

Начальник юридичного управління О.В.Мартинюк