Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 676
Джерело інформації: 
Управління з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери
Галузь: 
Соціальний захист
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№434 від 26.08.2015

Про надання матеріальної допомоги громадянам міста, які повернулись із зони проведення АТО на лікування за рахунок коштів місцевого бюджету

Розглянувши заяви сімей, члени яких мобілізовані до Збройних сил України або виявили добровільне бажання вступити до Національної гвардії України та беруть участь у АТО, а також які повернулись із зони проведення АТО на лікування, а також які загинули в АТО, враховуючи пропозиції комісії з питань соціального захисту населення, керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати матеріальну допомогу сім’ям, члени яких мобілізовані до Збройних сил України або виявили добровільне бажання вступити до Національної гвардії України та беруть участь у АТО, повернулись із зони проведення АТО на лікування, а також які загинули в АТО за рахунок коштів місцевого бюджету (Додаток 1).
  2. Фінансовому управлінню профінансувати надання матеріальної допомоги в сумі 10000,00 грн. (Десять тисяч грн. 00 коп. ).
  3. Згідно ст..4 п.4.3.1. та п.4.3.5. Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» від 27.11.2003 р. № 1344 – IV вищезазначені громадяни звільнені від сплати податку на доходи з вказаних сум.
  4. УДКСУ у м.Новомосковську Дніпропетровської області /Іванова О.І./ встановити контроль за цільовим направленням коштів згідно з поданими документами, що є підставою для здійснення операцій.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготувала: Спеціаліст І категорії загального відділу М.Ю.Марченко

Узгоджено: Керуючий справами І.М.Марченко

Заступник міського голови І.С.Калюжна

Заступник міського голови – начальник фінансового управління Т.Д.Дакова

В.о.начальника юридичного управління Д.О.Устименко