Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 583
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№263/0/6-19 від 19.04.2019

Про надання матеріальної допомоги громадянам міста, які повернулись із зони проведення АТО на лікування за рахунок коштів місцевого бюджету

Розглянувши заяви сімей, члени яких мобілізовані до Збройних сил України або виявили добровільне бажання вступити до Національної гвардії України та беруть участь у АТО, а також які повернулись із зони проведення АТО на лікування, та пропозиції комісії з питань надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам міста, враховуючи «Порядок надання допомоги незахищеним верствам населення та особам, що опинилися у складних життєвих обставинах, які зареєстровані і проживають на території міста Новомосковська», затвердженого рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 18.01.2017 року № 8, керуючись ст. 165 Податкового Кодексу України, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати матеріальну допомогу сім’ям, члени яких були мобілізовані до Збройних сил України або виявили добровільне бажання вступити до Національної гвардії України та беруть участь у АТО, та яким на день звернення не було встановлено статусу учасника бойових дій, а також особам, які повернулися із зони проведення АТО на лікування. (Додаток 1).

2 Фінансовому управлінню профінансувати надання матеріальної допомоги в сумі  3 500,00 грн. (три тисячі п'ятсот грн. 00 коп.).

3. УДКСУ у м. Новомосковську Дніпропетровської області /Іванова О.І./ встановити контроль за цільовим направленням коштів згідно з поданими документами, що є підставою для здійснення операцій.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г. ГОРОШКО