Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 385
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

XI сесія VII скликання

№448 від 20.10.2017

Про надання дозволу Управлінню ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради передати за договором позички спецтехніку КП «НККП»

Розглянувши лист директора комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств». Відповідно до ст. 827, 829 Цивільного кодексу України, керуючись ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вдосконалення роботи комунальних підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська та покращення якості надання послуг населенню, Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на передачу за договором позички комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» спеціалізовані транспортні засоби для надання послуг населенню, підприємствам та організаціям міста Новомосковська:

Міні-навантажувач Bobcat з навісним обладнанням (технічний паспорт № 010366, державний номерний знак 411-42 АЕ);

Автогрейдер Shantui SG21-3 (технічний паспорт № 010367, державний номерний знак 411-43 АЕ)

Подрібнювач садового сміття (причіп) LASKI LS 100/27 (технічний паспорт № САТ 520354, державний номерний знак АЕ 7569 ХО)

2. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради:

2.1. забезпечити підготовку документів для передачі за договором позички спеціальної техніки, зазначеної у п. 1 цього рішення.

2.2. Підготувати договір позички спеціальної техніки без права передачі в оренду третім особам.

3. Визнати таким, що втратило чинність Рішення Новомосковської міської ради від 20.05.2016 року № 132 «Про передачу повноважень щодо оренди комунального майна»

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступник міського голови з питань народно - господарського комплексу міста  Карачевцева Ю.В. та на постійно діючу депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні ХІ сесії                                         К.М.Морозов