Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 170
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

Х сесія VII скликання

№403 від 07.07.2017

Про надання дозволу управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради на проведення капітальних робіт для облаштування приміщень кімнат психологічного розвантаження для проведення занять за інклюзивною формою навчання у СЗШ № 8, СЗШ № 15

Керуючись п. 31 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17.05.2017р. № Р-240/0/3-17 «Про затвердження Порядку використання у 2017 році субвенції за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що утворився на початок бюджетного періоду (на підтримку інклюзивної освіти)»,  з метою забезпечення цільового та ефективного використання бюджетних коштів Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дозволити управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Павлік О.С.):

1.1. Здійснити заходи по об’єкту «Капітальний ремонт приміщення кімнати психологічного розвантаження для проведення занять за інклюзивною формою навчання в середній загальноосвітній школі №15, за адресою: Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Паланочна, 33».

1.2. Здійснити заходи по об’єкту «Капітальний ремонт приміщення кімнати психологічного розвантаження для проведення занять за інклюзивною формою навчання в середній загальноосвітній школі № 8, за адресою: Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Шевченка, 8».

2. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на   начальника управління освіти Павлік О. С.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.Н.

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні Х сесії                                           К.М.Морозов