Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 748
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХІV сесія VII скликання

№635 від 19.04.2018

Про надання дозволу управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради на проведення капітальних робіт для облаштування приміщень ресурсних кімнат для проведення занять за інклюзивною формою навчання у ЗЗСО № 6, ЗЗСО№ 8

Керуючись ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Законом України «Про освіту» від 05.09.2017 р. розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 16.03.2018 р. № 301-12/VII «Про затвердження Порядку використання у 2018 році субвенції за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що утворився на початок бюджетного періоду (на підтримку інклюзивної освіти)», з метою забезпечення цільового та ефективного використання бюджетних коштів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Дозволити управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Павлік О.С.):

1.1. Здійснити заходи  по облаштуванню ресурсної кімнати в приміщенні середньої загальноосвітньої школи № 6, за адресою: Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Зіни Білої, 6.

1.2. Здійснити заходи  по облаштуванню ресурсної кімнати в приміщенні середньої загальноосвітньої школи № 8, за адресою: Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Шевченка,8.

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на в.о. заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери (Іванов О.О.), контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні XIV сесії                             К.М. Морозов