Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 866
Джерело інформації: 
Загальний Відділ
Галузь: 
управління культури та туризму
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№654 від 25.11.2015

«Про надання дозволу на закупівлю телевізору по Управлінню культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради»

Керуючись ст.28, та п. 7 ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Постановою КМУ «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» від 01.03.2014р. № 65, рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради «Про затвердження плану заходів щодо забезпечення наповнення бюджету м. Новомосковська, вишукання додаткових джерел надходжень до бюджету, в тому числі за рахунок детінізації економіки, економного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2015 році» від 25.03.2015р. № 177 виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. З метою підвищення інтересу читачів, використання нових форм та методів роботи, а саме для здійснення показу фільмів, передач, а також відео оглядів літератури в Новомосковській міській централізованій бібліотечній системі надати дозвіл Управлінню культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради на придбання за рахунок коштів бюджету розвитку:

- телевізору – 1шт. на суму 12461,00 грн.(Дванадцять тисяч чотириста шістдесят одна грн. 00 коп.)

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника Управління культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради - Шаликіна В.П., контроль -  на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.Н.

 

В.о. міського голови, секретар міської ради                                                      С.Г. Горошко

 

Підготував:

 

Начальник управління культури та туризму                                                      В.П. Шаликін

 

Узгоджено:

 

Керуючий справами виконкому                                                                     А.С. Чуднівець

 

Заступник міського голови                                                                                  В.Н.Ляшок

 

Заступник міського голови -

начальник фінансового управління                                                                      Т.Д. Дакова

 

В.о. начальника  юридичного управління                                                                      Д.О. Устименко