Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 650
Джерело інформації: 
Управління культури та туризму
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№374 від 22.07.2015

«Про надання дозволу на закупівлю монітору по Управлінню культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради»

Керуючись ст.28, та п. 7 ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою КМУ «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» від 01.03.2014р. № 65, рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради «Про затвердження плану заходів щодо забезпечення наповнення бюджету м. Новомосковська, вишукання додаткових джерел надходжень до бюджету, в тому числі за рахунок детінізації економіки, економного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2015 році» від 25.03.2015р. № 177 виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Для забезпечення здійснення відео спостереження в Новомосковському міському будинку культури надати дозвіл Управлінню культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради на придбання за рахунок власних надходжень:
    • монітору – 1шт. на суму 2045,00 грн.(Дві тисячі сорок п’ять грн.. 00 коп.)
  2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника Управління культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради - Шаликіна В.П., контроль - на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А. Мороз

Підготував: Начальник управління культури та туризму В.П. Шаликін

Узгоджено: Керуючий справами І.М. Марченко

Заступник міського голови І.С. Калюжна

Заступник міського голови - начальник фінансового управління Т.Д. Дакова

Начальник юр. управління О.В. Мартинюк