Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 487
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХVIII сесія VII скликання

№869 від 28.02.2019

Про надання дозволу на укладення пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з КЗ «Новомосковська МСП» ДОР»

Розглянувши звернення в.о. головного лікаря КЗ «Новомосковська МСП» ДОР» Гутарової Н.В. від 08.02.2019 р. № 68 щодо укладання договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Новомосковська, відповідно до рішення міської ради від 12.03.2018 року №585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» (зі змінами та доповненнями), керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ (зі змінами та доповненнями), п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» укласти пільговий договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з комунальним закладом «Новомосковська міська стоматологічна поліклініка» Дніпропетровської обласної ради», на приміщення площею 15,59 м2,  розташоване за адресою: м. Новомосковськ, пров. Волгоградський, 27-а, терміном з 01.01.2019 р.  по 31.12.2019р., для ведення медичної практики.
  2. Орендарю укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території та договору страхування приміщення.
  3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д., контроль - на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні XVIІІ сесії                                    К.М.МОРОЗОВ