Облікова картка
Номер облікової картки: 
585
Вид: 
Рішення сесії

РІШЕННЯ

ХXXVIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№880 від 29.08.2013

Про надання дозволу на укладання пільгового договору оренди нежилого приміщення з територіальним центром соціального обслуговування населення м. Новомосковська

Розглянувши листа в.о. директора територіального центра соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська від 14.08.2013р № 61,  керуючись ст.19, 20 Закону України  «Про оренду державного та комунального майна», п.31 ст.26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл міському центру  фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на укладання пільгового договору оренди (нерухомого майна площею 618,85 кв.м.) з територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська, вул. Комсомольська, 29 терміном до 01.05.2018р .
  2. Зобов’язати територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська :
    • укласти договір з КП «Новомосковськтеплоенерго» на постачання теплової енергії з урахуванням відшкодування втрат теплопостачання.
    • укласти договір на обслуговування прибудинкової території з ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ».  
  3.  Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на директора міського  центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  Д.В.Резніченко , контроль – на  заступника  міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери  І.С.Калюжну.

 

Міський голова С. А. Мороз