Облікова картка
Номер облікової картки: 
222
Джерело інформації: 
ФНЗ "Спорт для всіх"
Галузь: 
Комунальна власність
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

ХXXIV сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№806 від 11.04.2013

Про надання дозволу на укладання пільгового договору оренди нежилого приміщення

Розглянувши листа начальника управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 26.03.2013р. № 305, керуючись ст.19, 20 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», п.31 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на укладання пільгового договору оренди (нерухомого майна площею 204,2 кв.м.) з Управлінням освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська, вул. Комсомольська, 29 терміном на 5 років.
  2. Зобов’язати Управління освіти:
    • укласти договір з КП «Новомосковськтеплоенерго» на постачання теплової енергії з урахуванням відшкодування втрат теплопостачання.
    • укласти договір на обслуговування прибудинкової території з ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ».
  3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на директора міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Д.В.Резніченко, контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери І.С.Калюжну.

 

Міський голова С. А. Мороз