Облікова картка
Номер облікової картки: 
508
Джерело інформації: 
Відділ земельних відносин
Галузь: 
землекористування
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ

РІШЕННЯ

XXXVI сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№846 від 26.06.2013

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо визначення розмірів та встановлення меж водоохоронної зони та прибережної захисної смуги

 Розглянувши заяву громадян Васильєвої Тетяни Леонідівни і Васильєвої Євгенії Іванівни та графічні матеріали, керуючись ст. ст. 7, 13, 14, розділ 11 Конституції України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 58, 60,81, 116, 120, 121, 122, 124, 198, Земельного кодексу України, ст. 88 Водного Кодексу України, Розпорядженням голови облдержадміністрації №Р-50/0/3-08 від 14.02.2008р. та враховуючи висновки комісії з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. гр. Васильєвій Тетяні Леонідівні, Васильєвій Євгенії Іванівні надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою, щодо визначення розмірів та встановлення меж водоохоронної зони та прибережної захисної смуги р.Солона в межах земельної ділянки, розташованої по вул. Шевська 33, м. Новомосковськ.
  2. гр. Васильєвій Тетяні Леонідівні, Васильєвій Євгенії Іванівні, протягом 1 (одного) року замовити розроблення відповідного проекту землеустрою щодо визначення розмірів та встановлення меж водоохоронної зони та прибережної захисної смуги, в організаціях, що мають відповідні ліцензії, погодити їх у встановленому чинним законодавством порядку та подати до міської ради для затвердження.
  3. У випадку невиконання ч. ІІ дане рішення втрачає свою силу в цілому.
  4. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово – комунального господарства (Барсук М.О.), координацію – на першого заступника міського голови (Козлов О. П.).

 

Міський голова С.А. Мороз