Облікова картка
Номер облікової картки: 
589
Вид: 
Рішення сесії

РІШЕННЯ

ХXXVIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№884 від 29.08.2013

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо визначення розмірів та встановлення меж водоохоронної зони та прибережної захисної смуги

Розглянувши заяви громадян та графічні матеріали, керуючись ст. ст. 7, 13, 14, розділ 11 Конституції України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 58, 60,81, 116, 120, 121, 122,  124, 198,  Земельного кодексу України, ст. 88 Водного Кодексу України, Розпорядженням голови облдержадміністрації №Р-50/0/3-08 від 14.02.2008р. та враховуючи висновки комісії з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства, міська рада 

ВИРІШИЛА:

  1. гр. Алексєєву Юрію Львовичу, надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою, щодо визначення розмірів та встановлення меж  водоохоронної  зони та прибережної захисної смуги р. Самара в межах земельної ділянки, розташованої по вул. Леваневського 58, у м.Новомосковськ.
  2. гр. Панченку Миколі Пантелійовичу, надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою, щодо визначення розмірів та встановлення меж  водоохоронної  зони та прибережної захисної смуги р. Самара в межах земельної ділянки, розташованої по вул. Партизанська 20, у м.Новомосковськ.
  3. гр. Коровяковській Олені Іванівні, надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою, щодо визначення розмірів та встановлення меж  водоохоронної  зони та прибережної захисної смуги р. Самара в межах земельної ділянки, розташованої по вул. Шмідта 4, у м. Новомосковськ.
  4. Громадянам протягом 1 (одного) року замовити розроблення відповідного проекту землеустрою щодо визначення розмірів та встановлення меж  водоохоронної  зони та прибережної захисної смуги, в організаціях, що мають відповідні ліцензії, погодити їх у встановленому чинним законодавством порядку та подати до міської ради для затвердження.
  5. У випадку невиконання ч. V дане рішення втрачає свою силу в цілому;
  6. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово – комунального господарства (Барсук М.О.), координацію – першого заступника міського голови (Козлов О. П.).

 

Міський голова С. А. Мороз