Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 867
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№368/0/6-18 від 15.06.2018

Про надання дозволу на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг на території м. Новомосковська (ФОП Демідов І.Г.)

Розглянувши заяву ФОП Демідова Іллі Григоровича від 10.05.2018 р. вх. № 127 на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг – пересувна мережа для продажу прохолоджуючих напоїв та морозива, з метою забезпечення умов для задоволення підприємницької ініціативи у здійсненні дрібнороздрібної торгівлі, забезпечення мешканців міста в отриманні додаткових послуг у сфері торгівлі, керуючись п.п.7 п. «а», п.п.8  п. «а», ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Новомосковської міської ради від 21.12.2016 року № 226 «Про затвердження Порядку розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг на території м. Новомосковська», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати ФОП Демідову Іллі Григоровичу дозвіл на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг - пересувна мережа для продажу прохолоджуючих напоїв та морозива за адресою:

вул. Гетьманська, 40а, площею 5 кв.м. на термін з 15 червня 2018 року по 31 серпня 2018 року.

2. Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» (Жилінський В.С.) укласти з ФОП Демідовим Іллею Григоровичем договір на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі.

3. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на директора Комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Жилінського В.С., контроль – на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва Морозова К.М.

 

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                              С.Г. Горошко