Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 352
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№553 від 11.10.2017

Про надання дозволу на розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг на території м. Новомосковська (ФОП Суржа А.І.)

Розглянувши заяву Суржа Алли Іванівни на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг- автокав’ярні, з метою забезпечення умов для задоволення підприємницької ініціативи у здійсненні дрібнороздрібної торгівлі, забезпечення мешканців міста в отриманні додаткових послуг у сфері торгівлі, керуючись п.п.7 п.«а», п.п.8  п.«а»,   ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Новомосковської міської ради від 21.12.2016 року № 226, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл Суржа Аллі Іванівні на  розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг- автокав’ярні за адресою вул. Гетьманська, 35  площею 5 кв.м. на строк з 18 жовтня 2017 року по 18 жовтня 2018 року.

2. Комунальному підприємству «Новомосковський Комсервіс» укласти з Суржа Аллою Іванівною договір на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі.

3. Координацію по виконанню цього рішення покласти на директора Комунального підприємства «Новомосковський Комсервіс» Чупракова А.Г., контроль – на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва Морозова К.М.

 

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                              С.Г. Горошко