Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 229
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№398 від 19.07.2017

Про надання дозволу на розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг на території м. Новомосковська (ФОП Микитас К.І.)

Розглянувши заяву Микитас Клавдії Іллівни на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг- холодильне обладнання для морозива, з метою забезпечення умов для задоволення підприємницької ініціативи у здійсненні дрібнороздрібної торгівлі, забезпечення мешканців міста в отриманні додаткових послуг у сфері торгівлі, керуючись п.п.7 п.«а», п.п.8  п.«а», ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Новомосковської міської ради від 21.12.2016 року № 226 «Про затвердження Порядку розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг на території м. Новомосковська», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл Микитас Клавдії Іллівні на  розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг- холодильне обладнання для морозива за адресою: вул. Гетьманська, буд. 31,  на строк з 19 липня 2017 року по 01 вересня 2017 року.

2. Комунальному підприємству «Новомосковський Комсервіс» укласти з Микитас Клавдією Іллівною договір на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі.

3. Координацію по виконанню цього рішення покласти на директора Комунального підприємства «Новомосковський Комсервіс» Чупракова А.Г., контроль – на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва Морозова К.М.

 

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                              С.Г. Горошко