Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 129
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№336 від 21.06.2017

Про надання дозволу на розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг на території м. Новомосковська (ФОП Щербаков В.В.)

Розглянувши заяву Щербакова Валерія Валерійовича на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг- холодильне обладнання для морозива, з метою забезпечення умов для задоволення підприємницької ініціативи у здійсненні дрібнороздрібної торгівлі, забезпечення мешканців міста в отриманні додаткових послуг у сфері торгівлі, керуючись п.п.7 п.«а», п.п.8  п.«а»,   ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Новомосковської міської ради від 21.12.2016 року № 226, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл Щербакову Валерію Валерійовичу на  розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг- холодильне обладнання для морозива за адресою: вул. Гетьманська,        буд. 40-В,  площею 2 кв.м. на строк з 01 червня 2017 року по 31 серпня 2017 року.

2. Комунальному підприємству «Новомосковський Комсервіс» укласти з Щербаковим Валерієм Валерійовичем договір на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі.

3. Координацію по виконанню цього рішення покласти на директора Комунального підприємства «Новомосковський Комсервіс» Чупракова А.Г., контроль – на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва Морозова К.М.

 

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                              С.Г. Горошко