Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 628
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№351/0/6-19 від 17.05.2019

Про надання дозволу на розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг на території м. Новомосковська (ФОП Сідаш А.Є.)

Розглянувши заяву ФОП Сідаш Анни Євгенівни на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг- апарату для виготовлення та продажу солодкої вати, з метою забезпечення умов для задоволення підприємницької ініціативи у здійсненні дрібнороздрібної торгівлі, забезпечення мешканців міста в отриманні додаткових послуг у сфері торгівлі, керуючись п.п.7 п.«а», п.п.8  п.«а», ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Новомосковської міської ради від 21.12.2016 року № 226, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл ФОП ФОП Сідаш Анні Євгенівні на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг- апарату для виготовлення та продажу солодкої вати за адресою вул.Паланочна,11 площею 5 кв.м. на строк з 10 червня 2019 року по 30 вересня 2019 року.

2. Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» укласти з  ФОП Сідаш Анною Євгенівною договір на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі.

3. Координацію по виконанню цього рішення покласти на директора комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Чупракова А.Г., контроль – на першого заступника міського голови Ковальова Д.А.

 

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                              С.Г. ГОРОШКО