Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 627
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№350/0/6-19 від 17.05.2019

Про надання дозволу на розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг на території м. Новомосковська (ФОП Ігнатьєва С.А.)

Розглянувши заяву ФОП Ігнатьєвої Світлани Анатоліївни на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг- літнього майданчику закладу ресторанного господарства, з метою забезпечення умов для задоволення підприємницької ініціативи у здійсненні дрібнороздрібної торгівлі, забезпечення мешканців міста в отриманні додаткових послуг у сфері торгівлі, керуючись п.п.7 п.«а», п.п.8  п.«а», ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Новомосковської міської ради від 21.12.2016 року № 226, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл ФОП Ігнатьєвій Світлані Анатоліївні на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг- літнього майданчику закладу ресторанного господарства за адресою
пл. Героів, 5   площею 8 кв.м. на строк з 20 травня 2019 року по 30 вересня 2019 року.

2. Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» укласти з  ФОП Ігнатьєвою Світланою Анатоліївною договір на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі.

3. Координацію по виконанню цього рішення покласти на директора комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Чупракова А.Г., контроль – на першого заступника міського голови Ковальова Д.А.

 

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                              С.Г. ГОРОШКО