Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 455
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№721 від 21.12.2017

Про надання дозволу на розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг на території м. Новомосковська (ФОП Мартиненко Д.С.)

Розглянувши заяву Мартиненка Дениса Сергійовича на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг- фуд траку,з метою забезпечення умов для задоволення підприємницької ініціативи у здійсненні дрібнороздрібної торгівлі, забезпечення мешканців міста в отриманні додаткових послуг у сфері торгівлі, керуючись п.п.7 п.«а», п.п.8  п.«а»,   ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Новомосковської міської ради від 21.12.2016 року № 226, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл Мартиненку Денису Сергійовичу на  розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг- фуд траку за адресою вул. Гетьманська, 42  площею 12 кв.м. на строк з
21 грудня 2017 року по 30 червня 2018 року.

2.Комунальному підприємству «Новомосковський Комсервіс» укласти з Мартиненком Денисом Сергійовичем договір на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі.

3.Координацію по виконанню цього рішення покласти на директора Комунального підприємства «Новомосковський Комсервіс»
Чупракова А.Г., контроль – на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва Морозова К.М.

 

 

 

В.о. міського голови

 

секретар міської ради                                                              С.Г. Горошко