Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 653
Джерело інформації: 
Керуючий справами міськвиконкому
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№387 від 22.07.2015

Про надання дозволу на придбання комп'ютерної та копіювально- розмножувальної техніки

У зв'язку з необхідністю оновлення комп'ютерної та копіювально-розмножувальної техніки, підвищенням вимог до технічних характеристик комп'ютерів, які не відповідають сучасному програмному забезпеченню, відповідно рішення ХLIX сесії Новомосковської міської ради від 23.01.2015 року № 1217 «Про бюджет м.Новомосковська на 2015 рік», рішення виконкому від 25.03.2015 року № 177 «Про затвердження плану заходів щодо забезпечення наповнення бюджету м.Новомосковська, вишукання додаткових джерел надходжень до бюджету, у тому числі за рахунок детінізації економіки, економного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2015 році», керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл виконкому Новомосковської міської ради на придбання комп'ютерної та копіювально-розмножувальної техніки згідно додатку 1.
  2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності (Терханова Л.Г.), контроль на керуючого справами виконкому Марченко І.М.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготував: керуючий справами виконкому І.М.Марченко

Узгоджено: заступник міського голови-начальник фінансового управління Т.Д.Дакова

начальник юридичного управління О.В.Мартинюк