Облікова картка
Номер облікової картки: 
418
Джерело інформації: 
МЦФЗН 'Спорт для всіх'
Галузь: 
спорт
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ

РІШЕННЯ

ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№786 від 05.03.2013

Про надання дозволу на поновлення договору оренди під пральню з ПП Антоненко С.І.

Розглянувши листа ПП Антоненко С.І. від 04.02.2013, керуючись ст.19, 20 Закону України  «Про оренду державного та комунального майна», п.31 ст.26 Закону України, «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Зобов’язати орендаря:
  • виконати експертну оцінку орендованого приміщення та отримати рецензію експертної оцінки протягом місяця після прийняття рішення, у визначеного орендодавцем експерта.
  • укласти договір з КП «Новомосковськтеплоенерго» на постачання теплової енергії з урахуванням відшкодування втрат теплопостачання, 
  • укласти договір на обслуговування прибудинкової території з ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ».
   Надати дозвіл міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на поновлення договору оренди приміщення під пральню, загальною площею 52,6 кв.м. з ПП Антоненко С.І., що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська за адресою вул. Комсомольська, 29 терміном на три роки. 
 2. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на директора міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Д.В.Резніченко, контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери І.С.Калюжну.

 

Міський голова С.А.Мороз