Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 222
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХХIV сесія VII скликання

№1163 від 30.01.2020

Про надання дозволу на оренду спортивного залу середньої загальноосвітньої школи № 6 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів за адресою: Зіни Бєлої, 6, м. Новомосковськ

Розглянувши звернення комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з дзюдо» Дніпропетровської обласної ради» від 10.01.2020 р. про надання дозволу на погодинну оренду спортивного залу середньої загальноосвітньої школи № 6 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів за адресою: вул. Зіни Бєлої, буд. 6 м. Новомосковськ, загальною площею 112,0 кв.м., для проведення спортивних тренувань з дзюдо для учнів закладу освіти, керуючись п. 31 ч. 1 ст. 26, ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19 Закону України «Про оренду державного і комунального майна», Постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995р. № 786 «Про методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропозиції її розподілу», рішенням Новомосковської міської ради від 12.03.2018 р. №585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради на передачу в погодинну оренду спортивного залу середньої загальноосвітньої школи № 6 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів за адресою: вул. Зіни Бєлої, 6, м. Новомосковськ, загальною площею 112,0 кв.м., комунальному закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з дзюдо» Дніпропетровської обласної ради» для проведення спортивних тренувань з дзюдо для учнів закладу освіти.

2. Управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Падашуля Н.І.):

2.1.  Укласти договір оренди комунального майна з комунальним закладом «Новомосковська міська федерація дзюдо» Дніпропетровської обласної ради» з 01.02.2020 року до 31 січня 2022 року.

2.2       Орендну плату за орендоване майно спрямувати на спеціальний рахунок управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

2.3.    Перераховувати 50% від отриманої орендної плати до бюджету міста Новомосковська.

3.       Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів         Тихонову О.С., контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення.

 

Міський Голова                                                                    В.І. ЛІТВІЩЕНКО