Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 938
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХV сесія VII скликання

№699 від 06.07.2018

Про надання КП «Новомосковськ водоканал» на проведення робіт

У зв’язку з виниклими фактами пошкодження та розкрадання майна, яке знаходиться на балансі КП «Новомосковськ водоканал», розглянувши звернення начальника КП «Новомосковськ водоканал» Головко О.М. від 05.07.2018р. №588 щодо надання дозволу на погрузку, транспортування, відповідальне зберігання стальних труб напорно-каналізаційного колектору діаметром d=720 мм., керуючись ч. 5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл КП «Новомосковськ водоканал», в особі начальника Головка О.М., на погрузку, транспортування, відповідальне зберігання стальних труб напорно-каналізаційного колектору діаметром d=720 мм. за адресою: м. Новомосковськ, пров. Новомосковський (мікрорайон Самарь).

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно – господарського комплексу міста, контроль – на постійну комісію з питань житлового-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні XV сесії                                                К.М.Морозов