Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 389
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

XI сесія VII скликання

№452 від 20.10.2017

Про надання балансоутримувачу дозволу на залучення технагляду при поточних ремонтах об’єктів благоустрою

З метою забезпечення належного технічного та естетичного стану об'єктів міського благоустрою, підвищення експлуатаційних якостей та продовження строків їх служби. Керуючись ч. 1 ст. 6 Закону України «Про містобудівну діяльність», п.5.2. Розділу 5 «Авторський та технічний нагляд» Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою, затверджених Наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 154 від 23.09.2003 року та пп. 30, 31 та 32 п. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування» Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И ЛА:

1. Надати дозвіл КП «Новомосковський комбінат комунальних підприємств», залучати на договірних засадах служби технічного нагляду за роботами з поточного ремонту на об’єктах благоустрою.

2. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва розробити типовий договір надання послуг технічного нагляду за роботами з поточного ремонту.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступник міського голови з питань народно - господарського комплексу міста  Карачевцева Ю.В. та на постійно діючу депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні ХІ сесії                                         К.М.Морозов