Облікова картка
Номер облікової картки: 
2 926
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

VІІІ сесія VІІ скликання

№322 від 28.02.2017

Про матеріальну допомогу за рахунок коштів місцевого бюджету

Керуючись п.22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення Новомосковської міської ради від 21 січня 2016 року № 21 «Про затвердження Програми соціального захисту населення  м. Новомосковська на 2016 – 2020 р. р.», з метою упровадження системи соціальної підтримки незахищених верств населення, надання матеріальної підтримки незахищеним верствам населення міста, які опинилися у складних життєвих обставинах і потребують підтримки з боку держави, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити, що матеріальна допомога за рахунок коштів місцевого бюджету надається відповідно до Порядку надання допомоги незахищеним верствам населення та особам, що опинилися у складних життєвих обставинах, які зареєстровані  і проживають на території міста Новомосковська, затвердженого рішенням виконавчого комітету  №  8 від 18.01.2017 року.

2. Визнати таким, що втратило чинність  рішення міської ради від 20.05.2016 року № 85 «Про затвердження порядку надання допомоги незахищеним верствам населення та особам, що опинилися у складних життєвих обставинах, які зареєстровані  і проживають на території міста Новомосковська» (зі змінами).

3. Контроль щодо виконання даного рішення покласти  на  заступника міського голови  з питань соціального захисту населення та розвитку соціально – культурної сфери Ляшок В.М.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.Горошко