Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 508
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХVIII сесія VII скликання

№890 від 28.02.2019

Про матеріально-технічне забезпечення підготовки та проведення виборів Президента України

З метою здійснення заходів з підготовки та проведення виборів Президента України, у відповідності до Постанови Центральної виборчої комісії від 04.03.2014р. № 31 «Про вимоги до приміщень окружних та дільничних виборчих комісій з виборів Президента України та приміщень для голосування, норми забезпечення виборчих комісій з виборів Президента України транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, види послуг, які виборчі комісії можуть закуповувати за рахунок коштів Державного бюджету України», керуючись ст.39, п.6 ст.58 Закону України «Про вибори Президента України»,  Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ (зі змінами та доповненнями), ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на укладання безоплатного договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з Окружною виборчою комісією з виборів Президента України територіального виборчого округу №38 на приміщення виконавчого комітету міської ради за адресою:
    м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 14, загальною площею 156,4 кв. м., на час проведення виборів.
  2. Виконавчому комітету Новомосковської міської ради укласти договори про відшкодування витрат за енергоносії та комунальні послуги.
  3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови, контроль – на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні XVIІІ сесії                                    К.М.МОРОЗОВ