Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 702
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХІХ сесія VII скликання

№962 від 10.06.2019

Про матеріально-технічне забезпечення підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року

З метою здійснення заходів з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, у відповідності до Постанови Центральної виборчої комісії від 26.01.2012 року № 18 «Про вимоги до приміщень окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України, норми забезпечення виборчих комісій обладнанням, інвентарем, транспортними засобами і засобами зв’язку, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, види послуг, які виборчі комісії можуть закуповувати за рахунок коштів Державного бюджету України», керуючись п.1 ст. 51 Закону України «Про вибори народних депутатів України», Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ (зі змінами та доповненнями), ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на укладання безоплатного договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з Окружною виборчою комісією з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу №38 на приміщення виконавчого комітету міської ради за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 14, загальною площею 156,4 м2, на час проведення виборів.

2. Виконавчому комітету Новомосковської міської ради укласти договори про відшкодування витрат за енергоносії та комунальні послуги.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови, контроль – на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні XІХ сесії                             К.М.МОРОЗОВ