Облікова картка
Номер облікової картки: 
253
Джерело інформації: 
КНП "НМ ЦПМСД"
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

№220 від 18.05.2013

Про координаційну раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ інфекції/ СНІДу при миськвиконкомі Новомосковської міської ради

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 року № 926 «Деякі питання протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу», згідно рішення координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при облдержадміністрації №2 від 31.07.2012 року, на виконання рішення Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу від 29.05.2012 року, враховуючи кадрові зміни, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

вирішив:

  1. Затвердити склад координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при виконкомі Новомосковської міської ради (додаток 1).
  2. Затвердити Положення про координаційну раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при виконкомі Новомосковської міської ради (додаток 2).
  3. Затвердити Регламент координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при виконкомі Новомосковської міської ради (додаток 3).
  4. Вважати рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 449 від 22.08.2012 року «Про координаційну раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при міськвиконкомі Новомосковської міської ради» такими, що втратили свою чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А. Мороз

Підготував: головний лікар КНП «НМ ЦПМСД» Л.В.Гінкота

Узгоджено: керуючий справами І.М.Марченко

секретар міської ради Б.В.Мазур

заступник міського голови І.С. Калюжна

в.о. начальника юридичного управління О.В.Мартинюк