Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 258
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№355/0/6-20 від 17.06.2020

Про конкурс «Кращий двір, кращий балкон, краща територія закладу освіти в м. Новомосковськ»

З метою поліпшення благоустрою міста, залучення підприємств, організацій, установ та жителів м. Новомосковськ до участі у спільній роботі по благоустрою, озелененню та покращенню санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, активізації діяльності міських служб в питаннях благоустрою, належного утримання житлового фонду, керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2011 № 145 «Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених пунктів», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Запровадити міський конкурс «Кращий двір, кращий балкон, краща територія  закладу освіти в м. Новомосковськ», який приурочити до святкування Дня міста (далі – Конкурс).

2. Затвердити Порядок проведення Конкурсу (додаток 1).

3. Затвердити склад конкурсної комісії з проведення Конкурсу (додаток 2).

4. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на начальника відділу з питань інфраструктури та інвестицій виконавчого комітету Новомосковської міської ради - Прибиткову Ю.М., контроль – на першого заступника  міського голови Здреника Т.М.

 

Міський Голова                                                 В.І.ЛІТВІЩЕНКО