Облікова картка
Номер облікової картки: 
872
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№89-р від 27.03.2014

Про комплекс заходів щодо благоустрою м. Новомосковська

Керуючись ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  Законом України „Про благоустрій населених пунктів”, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р “ Деякі питання проведення щорічної акції “За чисте довкілля” та дня благоустрою територій населених пунктів” (зі змінами та доповненнями), на виконання рішення виконавчого комітету від 27.03.2013р. №135 «Про закріплення підприємств, організацій, установ та керівників виконавчого комітету і його структурних підрозділів за вулицями міста Новомосковська», з метою забезпечення утримання територій м. Новомосковська у належному стані

вважаю за доцільне:

 1. Зобов’язати керівників підприємств, установ та організацій міста різної форми власності:
  1. Розробити та затвердити заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення і приведення у належний санітарний стан прилеглих та закріплених територій.
  2. Передбачити здійснення комплексу заходів з:
   • упорядкування закріплених та прилеглих територій, у тому числі приведення у належний естетичний вигляд та санітарний стан житлових будинків та прибудинкових територій, дитячих і спортивних майданчиків, територій інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення, а також створення нових дитячих і спортивних майданчиків;
   • благоустрою існуючих зелених зон, парків, скверів, алей;
   • знесення аварійних і сухостійних дерев (відповідно діючого законодавства);
   • висадження саджанців молодих дерев на території міста (здійснювати за розробленою схемою відновлення зелених насаджень за погодженням з начальником відділу містобудування та архітектури – головним архітектором міста);
   • виявлення та ліквідації стихійних сміттєзвалищ;
   • очищення прибережних захисних смуг р. Самара від сміття;
   • приведення в належний санітарний стан територій пляжів;
   • благоустрою кладовищ (з відновленням освітлення та забезпеченням водою, ремонту під’їзних шляхів) братських могил, меморіальних комплексів, що увічнюють пам’ять загиблих у Великій Вітчизняній війні, на відповідній території;
   • приведення у належний стан дорожнього покриття автомобільних і внутрішньоквартальних доріг;
   • привести у належний санітарний стан узбіччя автомобільних доріг загального користування у термін до 01.05.2013р.
  3. Забезпечити проведення 5 квітня 2014року міського суботника, 12 квітня 2014 року  щорічної всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля”  із залученням, у межах наданих повноважень, до участі у заходах колективів підприємств, організацій та установ різної форми власності.
  4. Проводити постійну міську акцію  «Чистий четвер» для наведення санітарного порядку на прилеглих та закріплених територіях кожного тижня.              
  5. Надати затверджені заходи з благоустрою до 3 квітня 2014 року та щотижневу інформацію про здійснення вищезазначених заходів до управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради.
 2. Керівникам структурних підрозділів міськвиконкому організувати виїзди на закріплені території в дні проведення суботників, «чистих четвергів» для контролю за станом виконання робіт з благоустрою.
 3. Відділу містобудування та архітектури – головному архітектору міста (Майстренко І.В.) підготувати до 5.04.2014року пропозиції та схеми з озеленення міста (Набережна – вул. Комсомольська, Клуб Кірова – вул. Сучкова та інші).
 4. Керівникам комунальних підприємств та закладів міста, підприємств, організацій та установ різної форми власності забезпечити вивіз сміття на закріплених та прилеглих територіях.
 5. Начальнику управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Падашуля Н.І.) провести в навчальних закладах виховну годину з питання дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища.
 6. Керівникам Новомосковського технікуму Національної металургійної академії України, Професійно-технічного училища №48, Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім.С.В.Литвиненко, Новомосковського коледжу Дніпропетровського державного аграрного університету залучити учнівську молодь до проведення 5 квітня 2014 квітня міського суботника, 12 квітня 2014 року щорічної всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля ” та постійної міської акції «Чистий четвер».
 7. Секретарю міської ради (Мазур Б.В.) залучити депутатів Новомосковської міської ради до проведення 5 квітня 2014 року міського суботника, 12 квітня 2014 року щорічної всеукраїнської акції з благоустрою  “ За чисте довкілля ”.
 8. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби виконкому Новомосковської міської ради ( Хорішко І.В.):
  1. забезпечити висвітлення в засобах масової інформації стосовно проведення 5 квітня 2014 року міського суботника, 12 квітня 2014 року щорічної всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля ” та постійної міської акції – «Чистий четвер» .
  2. провести роботу із залучення громадських організацій до проведення 12 квітня 2014 року щорічної всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля”.
  3. систематично інформувати мешканців міста щодо проведених заходів з благоустрою м. Новомосковська.
 9. Загальному відділу виконкому Новомосковської міської ради (Грудська О.К.) забезпечити доведення розпорядження до керівників підприємств, установ та організацій різної форми власності.
 10. Управлінню ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради (Устименко С.Д.) забезпечити збір та узагальнення інформації про здійснення вищезазначених заходів.
 11. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови (Козлова О.П.), контроль – залишаю за собою.

 

Міський голова С. А. Мороз

Підготував: Начальник управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради С. Д. Устименко

Узгоджено: Перший заступник міського голови О. П. Козлов

В.о. начальника юридичного відділу О. В. Мартинюк