Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 284
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№465 від 20.09.2017

Про хід виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства та соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 р.р.

З метою забезпечення належної підготовки міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 р.р., на виконання рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 19 квітня 2017 року № 185 «Про затвердження складу штабу по координації робіт та заходів з підготовки об’єктів ЖКГ та соціальної сфери  міста до опалювального періоду 2017-2018 р.р.», керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні» , виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Прийняти до уваги інформацію першого заступника міського голови Караченцева Ю.В. про хід виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства та соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 р.р.

2. Директору КП «Новомосковськтеплоенерго» Федорченко  В.А. до початку опалювального сезону завершити  роботи по оснащенню по будинковими приладами обліку теплової енергії житлові багатоповерхові будинки.

3. Директору КП «НККП» Пивоварову С.Г до 01 листопада 2017 року завершити роботи по виконанню поточного ремонту доріг міста, згідно затверджених заходів.

4. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Новомосковської міської ради  (Дакова Т.Д.) забезпечити необхідне фінансування  зазначених робіт.

5. Відділу з питань внутрішньої політики , інформації та прес-служби (Хорішко І.В.) забезпечити систематичне висвітлення інформації про хід підготовки житлово-комунального господарства  та соціальної сфери міста до опалювального сезону 2017-2018 р.р.

6. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва  (Сігіду С.Ю.), контроль – на першого заступника  міського голови (Караченцева Ю.В.).

 

В.о. міського  голови

секретар міської ради                                                   С.Г.Горошко