Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 273
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№696/0/6-18 від 14.12.2018

Про хід виконання рішення виконкому від 20 квітня 2018 року № 218/0/6-18 «Про надання адресних соціальних допомог, пільг, субсидій окремим категоріям громадян, фінансування яких здійснюється за рахунок субвенції державного бюджету місцевому бюджету та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення  м. Новомосковська Горбач Г.М.  про хід виконання  рішення  виконкому  щодо надання адресних соціальних допомог, пільг, житлових субсидій окремим категоріям громадян, фінансування яких здійснюється за рахунок субвенції державного бюджету місцевому бюджету та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, виконавчий комітет міської ради зазначає, сьогодні інструменти соціального захисту населення є найбільш затребуваними в суспільстві.

         Від якості і своєчасності послуг, що надає держава через соціальний захист формується авторитет органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

         Загалом державними допомогами різної адресної спрямованості охоплено майже 7300 громадян (10,3% від загальної чисельності населення міста) на загальну суму 168109,2 тис. гривень.

         Управлінням праці та соціального захисту населення м.Новомосковська проведена надскладна робота щодо обліку, нарахувань та виплат різноманітних соціальних допомог населенню, яке потребує соціального захисту з боку держави.

         В порівнянні із 2017 роком управлінням в 2018 р. забезпечено допомогами, компенсаціями громадян, які потребують державної підтримки на загальну суму майже 183,7 млн.гривень, що на 3,7 млн.грн. більше ніж за відповідний період 2017 року.

         Протягом 2018 року управління праці та соціального захисту населення було задіяне у виконанні надзвичайно важливих програм соціальної підтримки (захисту) населення, що діють не один рік, таких як житлові субсидії, пільги, державні соціальні допомоги, так і нових, як, наприклад, монетизація залишків сум невикористаних житлових субсидій.

         Згідно програми монетизації залишків частини невикористаної субсидії, 1327 заявникам виплачено кошти невикористаної субсидії на загальну суму 800,9 тис.грн..

         Протягом 2018 року в місті субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг охоплено 4,5 тисяч домогосподарств, що складає понад 22,5% від їх загальної кількості (20 тисяч домогоподарств). Загальна сума наданої житлової субсидії за 11 місяців 2018 року становить 61,0 млн. грн. Пільгами з оплати житлово-комунальних послуг користується 8,5 тисяч осіб. Загальна сума наданих за 11 місяців пільг становить 10,4млн.грн.

         Управління праці та соціального захисту населення здійснює облік внутрішньо-переміщених громадян та виплачує їм щомісячну адресну допомогу. У минулому році в місті на обліку перебувало 1320 громадян з числа ВПО, з них: 254 дитини, 76 інвалідів, 552 пенсіонери, 438 осіб працездатного віку. Для вирішення проблем сімей переселенців  забезпечено прийом громадян та розгляд їх звернень у першочерговому порядку. Станом на 01.10.2018 р. призначена адресна допомога 245 сім’ям, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання на загальну суму 3,9 млн.грн.

         Протягом 2018 року забезпечено виплату державних допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, по догляду за інвалідами І-ІІ групи внаслідок психічного розладу, дітям-сиротам і позбавленим батьківського піклування 5,6 тис. осіб, що на 1,1 % менше, ніж за 2017 рік, (за 2017 рік виплачено допомогу 5,9 тис. осіб на загальну суму 85,7 млн. грн.).

На підставі викладеного, з метою соціальної підтримки громадян міста та внутрішньо переміщених осіб, керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

         1. Інформацію начальника управління праці та соціального  захисту  населення  міста Новомосковська Горбач Г.М. про хід виконання рішення виконкому від 20 квітня 2018 року № 218/0/6-18  «Про надання адресних соціальних допомог, пільг,  субсидій окремим категоріям громадян, фінансування яких здійснюється за рахунок субвенції державного бюджету місцевому бюджету та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» взяти до відома (додається) .

         2. Рішення № 218/0/6-18 від 20.04.2018 р. «Про затвердження складу комісії з розгляду питань надання адресних соціальних допомог, пільг, субсидій окремим категоріям громадян, фінансування яких здійснюється за рахунок субвенції державного бюджету місцевому бюджету та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» зняти з контролю.

         3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО