Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 219
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№430 від 26.11.2014

Про хід виконання рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради №258 від 23.05.2012р. «Про санітарний стан, благоустрій міста і заходи для покращення роботи з екологічного оздоровлення територій Новомосковська у 2012 році»

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», на території міста Новомосковська проводиться постійна щоденна робота, щодо виконання та забезпечення організації комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення та приведення у належний санітарний стан території нашого міста. Також, затверджено та діють комплексні міські програми «Поводження з твердими побутовими відходами в м.Новомосковську на 2011-2015рр.», «Програма охорони навколишнього природного середовища міста Новомосковська на 2011-2015 роки». Щороку проводиться всеукраїнська акція «За чисте довкілля», суботники та «чисті четверги».

Аналізуючи хід виконання рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради №258 від 23.05.2012р. та господарську діяльність МКП «НККП» стосовно надання послуг з вивозу твердих побутових відходів з території міста необхідно відзначити недостатню роботу по укладанню договорів на вивезення твердих побутових відходів з мешканцями багатоквартирних будинків, суб’єктами підприємницької діяльності різної форми власності. Окремо, слід зазначити, що дуже гостро стоїть питання, відносно укладання договорів на вивіз твердих побутових відходів з мешканцями приватних будинків та незадовільну роботу КП «НККП» у цьому напрямку, що відображається на погіршенні санітарного стану міста, особливо у весняний та осінній період.

На виконання вищезазначеного рішення припинено дію договору про надання послуг по вивозу побутових відходів з ТОВ «Грінко-Дніпро»; міським комунальним підприємством «НККП» охоплено 100% обслуговування населення багатоповерхових будинків з надання послуг по вивозу твердих побутових відходів; управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради сумісно з МКП «НККП», КП «Трубник», ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ», за погодженням з СЕС, підготовлено дислокацію розташування контейнерів для збирання побутових відходів з території багатоквартирних будинків м. Новомосковськ, яку затверджено рішенням виконавчого комітету №623 від 28.11.2012р. На сьогоднішній день улаштування контейнерних майданчиків для збирання побутових відходів із зручним під’їздом для спеціально обладнаних транспортних засобів, відповідно з вимогами державних стандартів у повному обсязі не виконано.

Відповідно до рішення Новомосковської міської ради від 25.03.2014р. №1062 «Про затвердження доповнень до Програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Новомосковську на 2011-2015рр.» з 1 травня 2014 року припинено прийом твердих побутових відходів на міське сміттєзвалище.

З метою підвищення громадської відповідальності протягом поточного року було проведено 5 суботників з благоустрою території міста Новомосковська (у 2013 році - 4). До участі у заходах залучено підприємства, організації та установи не залежно від форми власності, у тому числі громадські організації, заклади освіти, управління, відділи та служби виконавчого комітету Новомосковської міської ради та депутати Новомосковської міської ради. Необхідно відзначити активну участь закладів освіти, соціальних служб, КЗ «Новомосковська ЦМЛ «ДОР», КНП «Новомосковський МЦП МСД», управління культури у проведенні вищезазначених заходах.

Заслухавши інформацію управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради та керівників комунальних підприємств, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Інформацію управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради прийняти до відома.
 2. Керівнику МКП «НККП» посилити роботу з:
  1. вивезення сміття та твердих побутових відходів з території міста Новомосковська;
  2. укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів з мешканцями, підприємствами, установами та організаціями міста.
 3. Керівникам КП «Трубник», ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковсь»:
  1. до 1 грудня 2014 року визначитись з місцями для майданчиків під складування сміття (листя, гілля та інше) з наданням пропозицій до управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради;
  2. не допускати наявності складування сміття на визначених майданчиках більше ніж 3 дні;
  3. забезпечити своєчасний вивіз складованого сміття з прибудинкових територій багатоквартирної забудови;
  4. до 1 травня 2015 року розробити план та графік виконання робіт з улаштування контейнерних майданчиків для збирання побутових відходів із зручним під’їздом для спеціально обладнаних транспортних засобів, відповідно з вимогами державних стандартів, передбачити кошти для їх улаштування;
 4. Керівнику КП «НККП»:
  1. до 1 травня 2015 року відкоригувати норми накопичення твердих побутових відходів мешканців приватного сектору, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, суб’єктів підприємницької форми власності для перегляду тарифів на данні послуги.
  2. забезпечити укладання договорів на вивіз побутового сміття з мешканцями приватного сектору у повному обсязі, щомісяця до 5 числа, надавати інформацію про кількість укладених договорів до управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради.
  3. не допускати наявності складування сміття (листя, гілля та ін..) вздовж доріг більше ніж 3 дні
  4. забезпечити своєчасний вивіз сміття з території міста.
 5. Заступнику міського голови-начальнику фінансового управління передбачити виділення коштів на розробку схеми санітарної очистки та прибирання м. Новомосковська.
 6. Рекомендувати начальнику Новомосковського міського відділу з обслуговування м.Новомосковська та Новомосковського району в Дніпропетровській області ГУМВС України та начальнику Новомосковського районного управління головного управління держсанепідслужби у Дніпропетровській області посилити контроль за санітарним станом міста, особливо приватного сектору.
 7. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради Устименко С.Д., контроль – на першого заступника міського голови Козлова О.П.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготував: начальник УЖКГ та КБ Новомосковської міської ради С.Д.Устименко

Узгоджено: Керуючий справами виконкому І.М.Марченко

Перший заступник міського голови О.П.Козлов

Начальника юридичного управління О.В.Мартинюк