Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 168
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

Х сесія VII скликання

№401 від 07.07.2017

Про дозвіл розробки містобудівної документації – детального плану частини території, обмеженої вулицями Бойова, Робоча, Сагайдачна та берегом р. Самара у м. Новомосковську Дніпропетровської області

Розглянувши звернення дирекції Приватного підприємства «СІРІУС» від 30.05.2017р. про необхідність розроблення детального плану частини території, обмеженої вулицями Бойова, Робоча, Сагайдачна та берегом р. Самара у м. Новомосковську Дніпропетровської області, з метою уточнення положення генерального плану міста та визначення планувальної організації і розвитку вказаної території та зміни цільового призначення земельної ділянки (кадастровий номер -1211900000:04:013:0018) за адресою: Дніпропетровська м. Новомосковськ, вул. Бойова, 4, яка знаходиться у користуванні на умовах оренди на підставі договору оренди земельної ділянки №04:08:126:00006 від 02.02.2008р. з додатковою угодою від 20.05.2013р., з земель для розміщення та експлуатації будівель і споруд річкового транспорту на землі житлової та громадської забудови на території Новомосковської міської ради, у відповідності до п. 4 ст. 10, п. 1 ст. 19, ст. 20, ст. 21, п. 4 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а також, у відповідності до п. 4.3 Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011р. № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», керуючись п. 42 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА: 

1. Надати дозвіл на розроблення детального плану частини території, обмеженої вулицями Бойова, Робоча, Сагайдачна та берегом р. Самара у м. Новомосковську Дніпропетровської області.

2. Визнати замовником на виконання детального плану частини території, обмеженої вулицями Бойова, Робоча, Сагайдачна та берегом р. Самара у м. Новомосковську Дніпропетровської області – виконавчий комітет Новомосковської міської ради.

3. Визначити відповідальним за розроблення містобудівної документації, вказаної в п. 1 цього рішення, Приватне підприємство «СІРІУС» код ЄДРПОУ 31504015.

4. Приватному підприємству «СІРІУС» код ЄДРПОУ 31504015:

4.1. забезпечити розроблення у суб’єкта господарювання, який має ліцензію на розроблення детальних планів території, містобудівної документації, вказаної в п. 1 цього рішення;

4.2. здійснити фінансування робіт з виготовлення містобудівної документації, вказаної у пункті 1 цього рішення, за рахунок власних коштів;

4.3. після розроблення проекту містобудівної документації, вказаної у п. 1 цього рішення, для врахування громадських інтересів, звернутись до Новомосковської міської ради щодо проведення громадських слухань.

5. Розроблені проектні матеріали надати в відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Новомосковської міської ради в електронних і паперових носіях для подальшого розгляду містобудівною радою. З результатами громадського обговорення подати на затвердження Новомосковській міській раді.

6. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби організувати оприлюднення цього рішення у міських засобах масової інформації.

7. Координацію по виконанню даного рішення покласти на відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Новомосковської міської ради, контроль – на постійну депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та архітектури.

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні Х сесії                                           К.М.Морозов