Облікова картка
Номер облікової картки: 
580
Вид: 
Рішення сесії

РІШЕННЯ

ХXXVIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№875 від 29.08.2013

Про дозвіл на оренду актової зали за адресою: вул. Зіни Білої,6

Розглянувши заяву громадської організації Клубу спортивного танцю «Віват Дніпропетровськ» про  надання в оренду актової зали за адресою: вул. Зіни Білої, 6, загальною площею 40 кв. м., розташованої в будівлі ЗОШ № 6, для проведення занять зі спортивно-бальних танців, керуючись законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню освіти (Падашуля Н.І.) дозволити на договірній основі надати  в оренду актову залу за адресою: вул. Зіни Білої,6  загальною площею 40 кв. м., для проведення занять зі спортивно-бальних танців три рази на тиждень, вівторок, четвер з 17.00 до 20.00, середа з 18.00 до 20.15, терміном на 1 (один) навчальний рік (з 02 вересня 2013 року по 31 травня 2014 року).
  1. Директору ЗОШ № 6 (Коба О.П.) укласти угоду про оренду актової зали (пл. 40 кв. м.) з громадської організації Клубу спортивного танцю «Віват Дніпропетровськ» на умовах  зазначених угодою про оренду.
  2. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління освіти - Падашулю Н.І., контроль – на заступника міського голови з соціальних питань – Калюжну І.С.

 

Міський голова С. А. Мороз