Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 186
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

Х сесія VII скликання

№419 від 07.07.2017

Про децентралізацію теплопостачання в місті Новомосковську

З метою забезпечення життєдіяльності міста в осінньо-зимові періоди, а також враховуючи ризики відключення КП «Новомосковськтеплоенерго» від газопостачання за борги населення, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1687 від 08.12.2006 року та керуючись ст. 26 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.  Доручити управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва (Сігіда С.Ю.):

- розробити «Програму децентралізації теплопостачання в місті Новомосковську»;

- підготувати та надати на затвердження сесії міської ради пропозиції щодо складу міжвідомчої комісії по децентралізації теплопостачання міста Новомосковська;

- підготувати план-графіки виконання запланованих робіт по монтажу внутрішньо будинкових мереж;

- розробити план-графік проведення роз’яснювальних робіт з мешканцями багатоповерхових будинків з питань встановлення індивідуального опалення;

- підготувати та винести на розгляд сесії міської ради проект рішення щодо внесення змін в Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства                         м. Новомосковська на 2016-2020 роки.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення міста Новомосковськ (Горбач Г.М.) підготувати інформацію щодо кількості малозабезпечених сімей, яких планується забезпечити індивідуальним опаленням за кошти міського бюджету.  

3. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби (Хорішко І.В.) розробити заходи, спрямовані на інформування населення та проведення роз’яснювальної роботи з мешканцями будинків стосовно переведення їх на індивідуальне опалення з висвітленням діяльності міської ради та її виконавчого комітету у даному напрямку на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.

4. Визначити, що реалізація «Програми децентралізації теплопостачання в місті Новомосковську» підлягає зупиненню в разі 100 відсоткової сплати населенням м. Новомосковська поточних платежів та існуючої заборгованості за минулі періоди за надані послуги теплопостачання. 

5. Координаційне забезпечення виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови  з питань народно – господарського комплексу міста Карачевцева Ю.В., контроль – на постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем (Лєбєдєв Р.Г.)

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні Х сесії                                           К.М.Морозов