Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 555
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№Р-78 від 04.04.2019

Про боротьбу з розростанням амброзії на території міста

Керуючись статтями 42, 50 «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою зменшення негативного впливу на навколишнє середовище та здоров’я населення,  згідно Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,

зобов’язую:

1. Підприємства, установи та організації всіх форм власності, що розміщені на території м. Новомосковська, постійно проводити заходи щодо виявлення, локалізації та ліквідації вогнищ карантинних бур'янів на закріплених територіях.

2. Громадянам – власникам, користувачам присадибних ділянок приватного сектору постійно вживати локалізаційних та ліквідаційних заходів щодо знищення та недопущення розповсюдження карантинних бур'янів на присадибних ділянках.

3. Головному лікарю КЗ «Новомосковська ЦМЛ» (Сіренко Н.Г.) організувати проведення аналізу захворюваності на алергічні риніти, кон’юнктивіти, поліноз та бронхіальну астму, що можуть бути викликані розростанням амброзії полинолистої.

4. Координацію роботи по виконанню цього розпорядження покласти на  начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради (Сігіда С.Ю.), контроль – залишаю за собою.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО