Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 738
Джерело інформації: 
Управління освіти
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№467 від 23.09.2015

Про безоплатне утримання вихованців інтернатного відділення СЗШ № 7 з соціально незахищених сімей у 2015-2016 навчальному році

Керуючись п.1 ст. 27, п.6 ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до п.3.13 Наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 р. № 667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», на виконання Програми розвитку освіти міста на 2011 – 2015 роки «Дітям Новомосковська – сучасні стандарти освіти», враховуючі клопотання адміністрації СЗШ № 7 з інтернатним відділенням та актів обстеження житлово-побутових умов вихованців, з метою соціального захисту дітей із соціально незахищених сімей, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Звільнити на 100% від оплати з утримання 21 дитину, які є вихованцями інтернатного відділення СЗШ № 7 з 01.09.2015 до 31.05.2016 року згідно додатку.
  2. Фінансування харчування та утримання учнів-вихованців інтернатного відділення СЗШ № 7 здійснювати за рахунок коштів, передбачених у кошторисі видатків по навчальному закладу.
  3. Управлінню освіти (Падашуля Н.І.), в.о. директора СЗШ № 7 з інтернатним відділенням (Рублевська А.М..) забезпечити повноцінне харчування та утримання звільнених від оплати вихованців.
  4. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на начальника управління освіти Падашулю Н.І.
  5. Контроль щодо виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготував: Начальник управління освіти Н.І.Падашуля

ПОГОДЖЕННО: Керуючий справами І.М. Марченко

Заступник міського голови – начальник фінансового управління Т.Д.Дакова

Заступник міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери І.С.Калюжна

Начальник юридичного управління О.В.Мартинюк