Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 299
Джерело інформації: 
Управління освіти
Галузь: 
Освіта
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

№520 від 24.12.2014

Про безоплатне утримання дітей та учнів в закладах освіти міста, батьки, яких загинули під час виконання військових обов’язків
Керуючись ч.2 ст. 28, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про середню освіту», «Про охорону дитинства», ч. 3 ст. 2, ч. 19 ст. 6, ч. 1 ст. 10 «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 року № 242/329 «Про затвердження порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.06.2005 року, п.2.2. наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», виконавчій комітет міської ради   ВИРІШИВ:
  1. Управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Падашуля Н.І.)
звільнити від батьківської плати за харчування з 01 січня 2015 року:   1.1. дітей в комунальних дошкільних навчальних закладах міста Новомосковська із числа сімей, в яких один з батьків загинув, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брав безпосередньо участь в районах антитерористичних операцій, які мають відповідні підтверджуючі документи;   1.2. учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста із числа сімей, в яких один з батьків загинув, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брав безпосередньо участь в районах антитерористичних операцій, які мають відповідні підтверджуючі документи.  
  1. Оплату видатків на харчування дітей та учнів в закладах освіти міста здійснювати за рахунок коштів, передбачених у кошторисах видатків по відповідних закладах освіти на харчування дітей та учнів пільгових категорій.
  2. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на начальника управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради Падашулю Н.І. 
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.
Міський голова С.А. Мороз   Підготував Начальник управління освіти Н.І. Падашуля  Узгоджено Керуючий справами І.М.Марченко Заступник міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери І.С. Калюжна Заступник міського голови начальник фінансового управління Т.Д. Дакова Начальник юридичного управління О.В. Мартинюк