Облікова картка
Номер облікової картки: 
409
Джерело інформації: 
Відділ економіки
Галузь: 
Економіка
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ

РІШЕННЯ

ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№777 від 05.03.2013

Інноваційні механізми забезпечення профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей дошкільного віку та шкільного у комунальних закладах освіти

На виконання Указу Президента України від 28.10.2002 р. № 952/2002 «Про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування», керуючись Положенням про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 року № 64, згідно статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Погодити проект «Інноваційні механізми забезпечення профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей дошкільного віку та шкільного віку у комунальних закладах освіти» для участі його у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
  2. Направити проект «Інноваційні механізми забезпечення профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей дошкільного віку та шкільного віку у комунальних закладах освіти» для участі його у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
  3. У разі перемоги на Всеукраїнському конкурсі проектів та програм, передбачити кошти в сумі 200 000,0 гривень на спів фінансування вказаного проекту в міському бюджеті на 2014 рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань економічного розвитку, ринкових реформ і підприємництва (Воскобійник О.М.).

 

Міський голова С.А.Мороз