Невід'ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу. Неодмінний обов'язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право, в тому числі, і  через створені державні органи.

Державний реєстр виборців  -  автоматизована   інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання,   обробки даних,  які містять передбачені «Законом про Державний реєстр виборців» відомості,  та   користування  ними,  створена  для  забезпечення державного обліку   громадян України,  які мають право голосу відповідно до статті  70   Конституції України.

Відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Новомосковської міської ради було створено рішенням міської ради від 06.09.2007 року № 379. Чисельність відділу складає 5 осіб, що визначено Постановою КМУ від 18.07.2007 № 943.

1. Основними завданнями Реєстру є:
  2. ведення персоніфікованого обліку виборців;
  3. складання   списків   виборців   для   проведення  виборів   Президента  України,   народних   депутатів   України,   депутатів   Верховної   Ради   Автономної   Республіки   Крим,  місцевих  рад,   сільських,  селищних,  міських голів,  всеукраїнських та  місцевих   референдумів.

Основними засадами ведення Реєстру є:

1. законність і пріоритет прав людини;
  2. загальний характер;
  3. повнота відомостей;
  4. достовірність відомостей;
  5. однократність включення до нього виборця;
  6. постійність;
  7. публічний характер;
  8. поновлювальність відомостей;
  9. захищеність.

До Реєстру заносяться та в базі даних Реєстру зберігаються відомості про виборця (персональні дані) таких видів:

1. ідентифікаційні персональні дані виборця;
  2. персональні дані, які визначають місце та умови голосування виборця;
  3. службові персональні дані.

Періодичність поновлення персональних даних Державного реєстру виборців

Відділ ведення Державного реєстру виборців здійснює щомісяця до 5 числа поновлення бази даних Державного реєстру виборців на підставі відомостей суб’єктів подання.

Наша адреса:

м. Новомосковськ,