Суб'єкти подання відомостей до відділу ведення Державного реєстру виборців

Новомосковський районний відділ ГУДМС України в Дніпропетровській області (керівник Підгорна В.Г.) подає відомості про:

• громадян України, зареєстрованих за місцем проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, яким протягом наступного місяця виповниться 18 років;
  • осіб, які протягом попереднього місяця набули громадянства України та отримали тимчасове посвідчення громадянина України або паспорт громадянина України;
  • виборців, які протягом попереднього місяця отримали паспорт громадянина України у зв'язку із зміною прізвища, імені, по батькові, дати або місця народження;
  • виборців, які протягом попереднього місяця зареєстрували своє місце проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці;
  • виборців, які протягом попереднього місяця зняті з реєстрації за місцем проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці;
  • осіб, громадянство України яких припинено протягом попереднього місяця.

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по м.Новомосковськ реєстраційної служби Новомосковського міськрайонного управління юстиції Дніпропетровської області (Керівник Пивоварова Н.С.) подає відомості про:

• виборців, смерть яких зареєстровано протягом попереднього місяця.

Новомосковський міськрайонний суд (Керівник Болкарьов С.В.) подає відомості про:

• виборців, які протягом попереднього місяця були визнані недієздатними;
  • осіб, щодо яких протягом попереднього місяця було скасовано рішення про визнання їх недієздатними.

194 понтонно-мостовий загін Державної спеціальної служби транспорту Міністерства транспорту та зв'язку України (Керівник Савчук М.Т.) подає відомості про:

• виборців - військовослужбовців строкової служби, які протягом попереднього місяця прибули для проходження служби у цій військовій частині (формуванні);
  • виборців - військовослужбовців строкової служби, які протягом попереднього місяця вибули з території дислокації цієї військової частини (формування).

Комунальне некомерційне підприємство «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Керівник Гінкота Л.В.) подає відомості про:

• виборців, щодо яких протягом попереднього місяця встановлено постійну нездатність пересуватися самостійно.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Новомосковська  (Керівник Губа Т.І.) подає відомості про:

• виборців, зареєстрованих за юридичною адресою закладу.
  • виборців,знятих з реєстрації за юридичною адресою закладу.