Народний колектив - вокальний квартет „Народна пісня” міського Будинку культури

Квартет „Народна пісня” створений в 1986 році Примосткою Віктором Гнатовичем. В 2002 році колектив отримав почесне звання „народний”. Ось уже 22 роки дорогоцінне багатство народної пісні бережно зберігають, вивчають і щедро дарують своїм землякам учасники народного квартету „Народна пісня”. В репертуарі колективу українські пісні різних регіонів України. Колектив постійний учасник творчих звітів аматорів народної творчості м. Новомосковська. Неодноразово колектив нагороджувався, почесними грамотами за вагомий внесок у справу відродження культурної спадщини України.

В 2004 та в 2007 році квартет прийняв участь в ІІ та V Регіональному фольклорному конкурсі-фестивалі мистецтв „Козацькими шляхами” і став його дипломантом.

Кожен виступ народного квартету „Народна пісня” є яскравим променем аматорського мистецтва, який зігріває душі і серця шанувальників народної української пісні.

В репертуарі квартету українські, російські, білоруські пісні, старовинні та сучасні, а саме: «Сурми кличуть», «Любіть народну пісню», «А в Києві на ринку», «Перелаз», «Вишиванка», «Туман яром», «Ой, там в чистім полі» та багато інших. Має чисельні нагороди, грамоти. Подяки.

Керівник:
Примостка Віктор Гнатович