Народний колектив вокальний ансамбль „Черемха” клубу культури

Колектив створено в 1992 році талановитим музикантом і керівником Тєтєріним Миколою Михайловичем. Це самий перший колектив, який розпочав роботу клубу. Любов до співу об’єднала людей різних професій. Вокальне мистецтво – це мистецтво особливої емоційної сили, яке проникає у внутрішній світ кожної людини і впливає на настрій. Тому, спів ансамблю захоплює як самих виконавців, так і шанувальників пісні.

Репертуар ансамблю різноманітний: від народних пісень до творів українських та російських авторів. Яка б пісня не виконувалась, завжди звучить гарний триголосий або чотириголосий спів. Кожна епоха творить свою музику. У кожної пісні є свої виконавці і свої слухачі. Так, у виконанні ансамблю «Черемха» можна почути пісні воєнних років, пісні ліричні та патріотичні. І всі вони тривожать серце і душу своєю величчю та неповторністю і змушують замислитись над життям.

За роки існування колектив значно виріс творчо, збільшилась його чисельність. За останні роки у колективі з’явились чоловіки, що вплинуло на колорит звучання та дало можливість працювати над змішаними формами колективу. Тепер слухач може почути пісні у виконанні змішаного дуету, тріо та квартету. Жодне свято в місті не обходиться без «Черемхи». Колектив є бажаним гостем в колективах і організаціях міста та району.

Неодноразово колектив нагороджувався почесними грамотами за вагомий внесок по відродженню культурної спадщини України.

Керівник:
Тєтєрін Микола Михайлович