Народний колектив ансамбль бандуристів «Сарма» Клубу культури

Колектив створено у 1972 році. З 1987 року ансамбль очолює Світлана Федорівна Куценко. Колектив, на чолі з керівником, постійно працює над досягненням високого професійного рівня та виконавчої майстерності. Що і підтверджують відгуки слухачів та шанувальників колективу різних вікових категорій. Ансамбль відомий не тільки в місті та районі, але і далеко за межами області. Твори, у виконанні ансамблю, пронизані любов’ю до рідного краю, рідної землі, України. В репертуарі колектив має понад 30 творів, різноманітних за характером. У виконанні завжди відчувається душевність народної пісні, яку підтримує професійна майстерність учасників колективу. Серед складу колективу є великі та малі форми, серед них - тріо бандуристів, співучий та перспективний «проект».

За період з 2004 року колектив став переможцем Другого Регіонального фольклорного конкурсу - фестивалю мистецтв «Козацькими шляхами» - 2004 рік; Лауреатом 2 туру міського фестивалю народної творчості, присвяченого 60 – річчю Великої Перемоги – 2004 рік; Дипломантом 2 ступеню мистецького свята «Душі криниця» - 2004 рік; Лауреатом 2 ступеню VI відкритого обласного фестивалю «Дзвени, бандуро»; Лауреатом обласного фестивалю народної творчості «Моя родина – моя Україна» - 2006 рік.

Приймав участь у Національному Сорочинському ярмарку 2006 року та у III районному обрядовому святі «Ой, на Івана, ой та на Купала»в місті Сімферополі у 2006 році. Приймав участь у XVI Всеукраїнському фестивалю кобзарського мистецтва «Дзвени, бандуро» в м. Ялта в 2007 році. На цьому конкурсі колектив отримав найвищий приз – бандуру від Президента України Віктора Андрійовича Ющенка. Ансамбль веде широку творчу діяльність, виїжджає з концертами в межах області, а також гастролює по Україні.

Яскрава та гармонійна гра ансамблю «Сарма» - це чудовий приклад мистецтва, який зігріває душі та серця шанувальників української народної пісні.

Керівник:
Куценко Світлана Федорівна